14330919_697397513749570_66879234_n

На чемпіонаті Європи U-19 українські ватерполістки не подужали хорваток

Українська збірна поступилася хорваткам у  другому матчі  на чемпіонаті Європи серед ватерполісток до 19 років, який  у ці дні  проходить у місті Гаага (Нідерланди). Підопічні Михайла Лебедєва та Наталії Мельничук програли молодіжній збірній Хорватії з рахунком 4:13 (0-3, 2-3, 1-2, 1-5).

У першому періоді українки не спромоглися розпечатати ворота суперниць, натомість хорватки тричі пробили київську воротарку Марію Дворжецьку — 0-3.

На початку другого періоду Діні Теліпко нарешті вдалося  відкрити рахунок, проте на її гол хорватки відповіли двома — 1-5. Ще один м’яч у ворота Хорватії вдалося забити Анфісі Булах , але і за нього суперниці помстилися  — 2-6.

Третій період команди провели у рівносильній боротьбі, проте влучнішими все ж були хорватки, які доплюсували ще два голи до загального рахунку. Українська збірна  суперниць засмутила раз і знову автором голу була  Анфіса Булах — 3-8.

Остання чверть зустрічі виявилась найневдалішою для українок.  Хорватки до середини четвертого періоду вже тричі встигли вразити українські ворота, і лиш тоді Діна Теліпко спромоглася відповісти голом. Для української збірної це був останній забитий м’яч у цій грі, а ось хорватська команда влучила ще двічі — 4-13.

Як прокоментувала гру наставниця збірної Наталія Мельничук: «Проблема у нас та ж сама — не потрапляємо у ворота. І чи можу я звинувачувати дівчат у цьому, адже основний склад збірної , киянки, тренуються вдома без воріт. Удари по воротам відробляємо на вулиці, б’ючи м’ячем об стіну. Та й хорваткам протистояти непросто, вони дуже рослі і дужі. »

Нагадаємо, що у першій грі українки програли француженкам 9:14 (2-4, 2 -3, 4-3, 1-4).

У наступному матчі, який відбудеться 13 вересня, українська збірна зустрінеться з росіянками.